French Kick

Aký obchod má French Kick katalóg s dámskym alebo pánskym oblečením, čo skrýva nová kolekcia French Kick za módne trendy a ktorý French Kick eshop vybrané oblečenie, topánky alebo doplnky predáva? Online ponuka reaguje na sezónne trendy oveľa rýchlejšie ako tá v bežných kamenných predajniach. Nie je teda neobvyklé naraziť na jarnú / letnú alebo jesennú / zimnú kolekciu s dostatočným predstihom. Čo viac, okrem aktuálnej kolekcie sa obchody zbavujú nepredaných zásob. Nákupom mimo sezónu (zľavové akcie a výpredaj) možno takéto oblečenie alebo topánky zaobstarať lacno.

PREJSŤ DO E-SHOPU

French Kick eshop

Rozsah značiek s módou ako je French Kick, je v online ponuke pravidelne vyššia, než v bežnej predajni. Veľká ponuka značkovej módy nie je jediným faktorom, ktorý pri nákupe rozhoduje. Predsa len ide stále o oblečenie alebo obuv a to je tovar, ktorý sa nevyberá čisto podľa parametrov. Väčšina internetových obchodov to rieši predĺženými termínmi na vrátenie tovaru (pokojne až 90 dní), iné kombinujú e-shop a predajňu (výdajňu), kde možno vybrané kúsky vyskúšať a zaplatiť len za to, čo vám padne najlepšie.

Výhodu, ktorú French Kick eshop prináša, je tiež prehľadnosť. Nájsť niečo v kamennej predajni je veľakrát utrpenie, nehovoriac o situácii, keď beží zľavová akcie alebo sezónne výpredaj a na malom priestore sa tlačí veľké množstvo ľudí. To je u online obchodu vylúčené.

French Kick katalóg

Klasický papierový katalóg respektíve leták už nie je v dnešnej dobe obvyklou formou ponuky alebo prezentácie novej kolekcie. Hlavnú úlohu drží internet a elektronická podoba katalógu. V určitom ohľade je French Kick katalóg de facto samotná ponuka internetového obchodu. Inak ale výberový leták preberá lookbook, ktorý sa snaží nalákať na módne trendy nadchádzajúcej sezóny. Niektoré eshopy ho môžu robiť interaktívnym, čo inými slovami znamená, že ak vás nejaký módny kúsok v tomto online letáku zaujme, možno ho na jedno kliknutie nájsť rovno v samotnom eshope.

Jar Leto Jeseň Zima

Kolekcia French Kick

Návrhári plní novej kolekcie originálnymi aj retro kúsky a snaží sa tak určovať budúce módny trendy. Práve online ponuka dokáže držať krok so sezónnymi trendmi a všeobecne „fast fashion“. Aktuálne kolekcie French Kick dámskeho, pánskeho alebo detského oblečenia a iné módy, tak internetové obchody na rozdiel od tých kamenných, sprístupní v oveľa kratšom čase.

Vyberať možno samozrejme aj zo starších kolekcií a nakupovať tak mimo sezónu. Tohle lacné oblečenie, topánky alebo napríklad tašky, nájdete väčšinou v sekcii výpredaj.

Niektoré značky vydávajú novej kolekcie v kratších intervaloch, všeobecne sú najväčšie rozdiely v hlavných sezónach. Kolekciu French Kick teda môžete nájsť približne v tejto podobe:

  • Jarná kolekcia
  • Letná kolekcia
  • Jesenná kolekcia
  • Zimná kolekcia

Jarná kolekcia

Jar je dobou rozkvetu a novej energie, ktorú návrhári radi zdôrazňujú. V jarnej kolekcii French Kick sa tak môžu ukázať tenisky vhodné ako na denné nosenie, tak na behanie. Čo sa týka priamo dámskej obuvi, veľmi obľúbené sú napríklad balerínky. Pre jar je tiež typická postupná zmena teplôt z chladnej zimy. V oblečení sú teda zastúpené ako kúsky pre chladnejšie, tak teplejšie dni. Trenčkoty a bomber bundy dopĺňajú prvé jarné šaty a legíny. Keďže ešte môže občas studeno zafúkať, ideálnou voľbou sú tiež košele. Tiež doplnky prechádzajú obmenou. Teplé rukavice ustupujú slnečným okuliarom alebo novým kabelkám a batohom.

Letná kolekcia

Slnečné leto si žiada vzdušné a ľahké materiály, v ktorých sa budete cítiť pohodlne. V letnej kolekcii French Kick sa tak môžu ukázať letné šaty, sukne a šortky alebo u mužov univerzálne kraťasy. Leto je samozrejme čas kúpanie pri mori alebo pokojne v bazéne, preto sú nevyhnutnosťou poriadne plavky. Pevnú obuv nahrádzajú otvorené topánky ako sandále alebo žabky, v ktorých môžete vyraziť na pláž, ale pokojne aj do mesta. Dôležité sú tiež bavlnené tričká, v ktorých sa nebudete toľko potiť a slnečné okuliare na ochranu zraku pred slnečnými lúčmi. Leto je tiež v znamení cestovania a výletov. Nesmie teda chýbať poriadnej batožinu ako kufor alebo ruksak.

French Kick

Jesenná kolekcia

Teplo ustupuje do pozadia a namiesto toho nastupuje chmúrne jesenné počasie. V jesennej kolekcii French Kick sa tak môžu ukázať športové mikiny, svetre alebo cardigany, ktorým sekundujú jesenné bundy a parky. Tiež otvorené topánky nahradí praktickejšie obuv do daždivého a blatového počasie. Dámskej kolekcie zvyčajne ponúknu členkové topánky, páni narazí na poltopánky. Chladné počasie nie je len na obtiaž. Na niektoré športové aktivity je to ideálne počasie a využijete pri nich rôzne druhy nohavíc. Oblečenie rovnako ako tašky alebo topánky sa v jesennej a zimnej kolekcii v celku značne prekrývajú.

Zimná kolekcia

Pre niekoho najobľúbenejšia časť roka, doplnená o Vianočné sviatky a lyžovanie, pre iných depresívne obdobie, ktoré sa musí pretrpieť. V zimnej kolekcii French Kick sa môžu objaviť, na rozdiel od tej jesenné, výrazne teplejšie kúsky. Veľkou zmenou prechádza doplnky, v ktorých nájdete rukavice, šály a čiapky, ktoré sú praktické ako do hôr, do mesta alebo na vidiek. Obuv je zvyčajne kožená a u žien sú typické čižmy. Ľahké jesenné bundy nahrádzajú teplé kabáty alebo parky. Zimné obdobie je charakteristické aj pre spoločenské udalosti ako je ples. Dámy tak nájdu potrebné večerné šaty, lodičky a kabelky do ruky.

French Kick výpredaj, outlet

Okrem nových kolekcií majú eshopy v ponuke tiež módne veci z predchádzajúcej sezóny. French Kick výpredaj tak predstavuje zaujímavú príležitosť k lacnému nákupu. Okrem bežných zľavových akcií a tohto výpredaje po sezóne, je ďalšou možnosťou French Kick outlet. Opäť ide o zlacnený tovar, často obmedzený rozsah veľkostí, ktoré sa nepredalo a obchodom ležia na sklade. Vďaka online triedenie potom nie je problém dohľadať požadované kúsky.